• Hotel Epinal - Bitola,
  • Marshal Tito bb 7000 Bitola
  • Republic of Macedonia
  • tel.: +389 47 224 777
  • fax: +389 47 224 778
  • e-mail: reservation@hotelepinal.com

LeGrand Casino

Почувствувајте како оживувате во блескавиот свет на игри и возбуда во Епинал Казиното! Ќе бидете пречекани од нашите вработени кои се пријателски расположени,од одлична услуга, музика во живо и возбудлива казино акција.

Во казиното "Епинал" има најнови, најзабавни слот автомати, проширена соба за покер, сите Ваши омилени покер игри на маса, како што се Блек Џек со еден шпил, Рулет, Крапс игра со коцки, Покер и Бакарат.

Можете да се здобиете со ексклузивни награди додека играте во Хотел Казиното. Ќе бидете прифатени и третирани со посебно внимание кое го заслужувате. Колку повеќе играте, толку повеќе бенефиции ќе добиете.

Picture
Picture Picture