• Hotel Epinal - Bitola,
  • Marshal Tito bb 7000 Bitola
  • Republic of Macedonia
  • tel.: +389 47 224 777
  • fax: +389 47 224 778
  • e-mail: reservation@hotelepinal.com

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Бесплатен престој за деца од 1 до 8 години. Јавете се на рецепција за повеќе детали
Одлични услови за
свадби и прослави... галерија
Одлични услови за конференции и семинари...повеќе
Свежа пастрмка и одличен поглед на цела Битола... повеќе
Базен, џакузи, центар за рекреација со современа опрема ... повеќе
news header

БОЖИЌНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЧНИ ПАКЕТИ

read more
sirok sokak header
new

Со задоволство Ви го претставуваме новиот додаток на фамилијата на Епинал- Хотел "Широк сокак". Лоциран во самиот центар на Битола - на најпопуларната улица во градот - хотелот има најдобра местоположба во градот.read more

Gallery
new

Погледнете ги нашите услови за сместување, ресторанот и центарот за рекреација. Доживејте ја атмосферата и дознајте зошто треба да останете во хотел "Епинал".read more