• Hotel Epinal - Bitola,
 • Marshal Tito bb 7000 Bitola
 • Republic of Macedonia
 • tel.: +389 47 224 777
 • fax: +389 47 224 778
 • e-mail: reservation@hotelepinal.com

ЦЕНИТЕ ПОЧНУВААТ ОД 20 ЕВРА СЕ ДО ЛУКСУЗНИ АПАРТМАНИ

Деца до 8 години- бесплатно
Деца од 8 до 12 години- 50% од цената
Деца над 12 години- 100% од цената

Миленичиња не се дозволени во хотелот!
ОТКАЖУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА: 48 ЧАСА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Хотел "Епинал", Битола, Република Македонија
Ве молиме јавете се на рецепција на:
Тел: +389 (0)47 224 777
Факс: +389 (0)47 224 778
reservation@hotelepinal.com
THE FOLLOWING SERVICES ARE INCLUDED IN THE PRICE:
 • Осигурување, Туристичка такса и ДДВ
 • Спа центар: Внатрешен базен, Сауна, Џакузи, Парна бања и Фитнес.
 • Специјален попуст за Масажа и Солариум
 • Бесплатен влез во Le Grand Casino во хотелот
 • 10% попуст за Хемиско чистење
ROOMS ARE EQUIPPED WITH
 • Безжичен интернет, мини бар, кабелска ТВ, телефонска линија со директен пристап, клима уред.